Apie HomeUser tinklapį

Apie šį tinklapį
IstorijaTinklapio idėja brendo gan senokai ir įgavo pavidalą, kurį matote dabar 2002.06.13. Galima tai skaityti puslapio gimimo data. Daugiau lyg ir nėra ką pasakyt, jokių istorinių įvykių nevyko, kurie paskatino sukurti šį tinklapį.

AutoriaiAutorių (pastovių :) šiuo metu jau yra 3 - amenox aka VipeR98, Nigma_NG ir azagthoth. Jei norite prisidėti prie šio išmislo, bet kada galite pasiūlyti kokią įdomią naujieną, kuri bus visuomet apublikuota jei tikrai to verta (mūsų kuklia nuomone ;). Primenu, kad visos Jūsų pasiūlytos naujienos iš pradžių patikrinamos ir tik tada aktyvuojamos, ydant išvengti gudručių, mėgstančių rašinėti nesamones :). Aplamai visas šis puslapis kol kas laikosi tik ant entuziazmo, iš to seka išvada - daugiau entuziastų, daugiau įdomesnių naujienų. Iš savo pusės stengsimės atnaujinti jį kasdien.

Tikslai ir idėjaIdėja labai paprasta, visi mes dažnai naršome Internte ir kartais randome įdomios, pažintinės informacijos, kuri padeda išspresti nekurias problemas. O kartais tiesiog būna savotiškai įdomi. Noras pasidalinti šia informacija ir paskatino sukurti šį puslapį. Juk jei informacija naudotis vien sau, tai neįdomu ar ne? :) Yra daugybė tokio pobūdžio tinklapių Internete, bet Lietuvoje aš kažkaip nelabai patenkintas situacija, kas ir paskatino užsiimti padėties taisymu. Tikslas - sukurti populiariausią tokio pobudžio tinklapį, kuris nukonkuruos "Lietuvos rytą", "Taką", "Delfi", "Respubliką", "TV3", "LNK"... :))) Jei rimtai, norisi tiesiog pasidalint įdomiomis naujienomis.

PerspėjimaiInformacija šiame puslapyje renkama iš kitokių šaltinių, t.y. iš panašaus turinio kitų tinklapių, todėl informacija gali kartais būti ne visai 100% teisinga, todėl nereikia vertinti tai labai rimtai. Paprastai mes stengiamės nuorodyti šaltinį, bet jei jo nėra, galite skaityti tai gandais ;). Taip pat mūsų komentarai gali nesutapti su daugumos nuomone, dėl to nereikia kelti skandalo, o galit tiesiog išsakyti savo nuomonę komentaruose arba forume. Beje, pradedančiųjų "xakeriu" ir "lamerių" dėmesiui, nesiruošiu kovoti dėl super-top-security puslapio vardo ir prašau nepradėti kvailų žaidimų. Jei norite išgarsėti - pradėkite nuo Microsoft.com :). Šis puslapis skirtas ne tam. Ačiū už supratimą. Tai lyg ir viskas. Dėkui kad perskaitėte. :) Sėkmės!