STRAFE®

Labai nebloga šaudyklė, kuri greičiausiai pasirodys rinkoje nes surinkta reikiama suma Kickstarter tinklapyje. Žaidimo atmosfera primena legendinius Doom ir Quake, yra alpha demo versijos Windows ir Mac, būtinai pabandykite.


Transport Tycoon

Gal kas atsimena tokį seną ir gerą žaidimą Transport Tycoon. Tai štai dabar pasirodė šio žaidimo versija Android ir iOS platformoms. Kaina viso labo tik 6.43 USD. Štai jei dar netyčia pasirodys atnaujinta versija PC platformai bus išvis nuostabu.


HL 3

Na kadangi vasara ir visi atostogauja štai jums gandų lygio naujiena. Aišku gal ir nebus to, nes Valve oficialiai tyli, bet gi pasvajoti tai galima? :) Jei trumpai, žaidimas Half-Life 3 gali pasirodyti kitais metais visoms platformoms.


Wolfenstein 3D švenčia savo 20 metų jubiliejų

Ta proga žaidimą žaidimą galimą žaisti tiesiog naršyklėje. Deja tik 3 epizodus iš 6 bet vistiek neblogai :) Taip pat John Carmack jubiliejaus proga papasokojo truputi apie žaidimo kūrimą:


Diablo III open beta

Šį savaitgalį Blizzard leidžia visiems norintiems pratestuoti Diablo 3. Taigi susikuriate battle.net narystę ir pirmyn. Smulkiau čia (narystė) ir čia (kliento dalis).


DUKE NUKEM FOREVER HAS GONE GOLD!!!

Duke Nukem Forever žaidimas atiduotas gamybai. Ką čia ir be pridursi...

DUKE NUKEM FOREVER HAS GONE GOLD!!!


id Software gali grįžti prie Quake

Apie tai paporino Jason Kim (dirbantis šiuo metu su RAGE). Pasak jo gali būti, kad id Software pabaigusi žaidimą RAGE gali grįžti prie Quake ar Wolfenstein. Viskas priklausys nuo minėtų žaidimų fanų.


Duke Nukem Forever pasirodys vėliau

Duken Nukem Forever išleidimo data nukelta iš gegužės 3 į birželio 14 dieną.

“In case you haven’t heard, Duke never comes early,” said Christoph Hartmann, president of 2K in an official statement. We thank Duke’s fans for their continued patience – I promise this won’t take another 15 years.


Daugiau paskaityt rasite čia.


Prey 2

Pasirodė vaizdo klipas, tyzeris, apie 2012 m. pasirodysianti pirmo asmens žaidimą Prey 2. Tikslios išleidimo datos dar nėra, žinoma tai, kad Prey 2 naudos id kompanijos varikliuką.


Šiek tiek apie Rage

Įdomus klipas apie artėjantį id Software kūrinį Rage ir jo ginkluotę. Kaip galima pastebėti, ginklai turės kelis alternatyvius rėžimus, išskyrus shotgun.