Skype Web

Microsoft pagaliau padarė galimybę naudotis Skype tiesiai naršyklėje. Beta versiją galite pabandyti čia.


Nauja naršyklė Vivaldi

Buvęs Opera darbuotojas sukūrė kompaniją Vivaldi Technologies ir dabar pristato pirmą techpreview savo naršklės versiją. naujieną rasite Vivaldi tinklapyje, naršyklė dirba Windows, Mac ir Linux aplinkose ir naudoja Chromium varikliuką.


Google Keep

Google pristatė naują paslaugą skirtą saugoti žinutėms, pastaboms. Puslapį rasite čia - http://drive.google.com/keep.


Opera 12.10

Atsinaujino Opera naršyklė iki 12.10 versijos. Atsipūsti naują versiją galite čia, pasidomėti kas naujo ten.


Firefox 16

Firefox muša versijų rekordus, ir dabar jau pasiekė 16. Naują versiją galite atsinaujinti pačios naršyklės priemonėmis arba čia.


FileStream tinklapis-saugykla

Įdomus tinklapis skirtas saugoti savo failus, skirtingai nei daugelis šis turi kelias naudingas funkcijas, tokias kaip failų užkrovimas ne tik iš savo lokalaus disko bet ir iš tokių Interneto servisų kaip Deposit, Letitbit, Rapidshare ir Turbobit, na ir kaip nekeista iš torrent tinklų, tiesiog įkeliate reikiamą nuorodą ir tinklapis atsiųs reikiamą failą bei praneš jums paštu.


Opera 12.00 Final

Atsinaujino Opera naršyklė iki 12 versijos, naują versiją rasite ten.


Microsoft SkyDrive for Windows

Matyt ta proga kad startavo Google Drive, Microsoft publikavo programą darbui su jo SkyDrive paslauga. Programa sukuria katalogą, kuris pasiekiamas tiesiai iš explorer lango ir sinchronizuojamas su SkyDrive. Programą rasite čia.


Google Drive

Startavo ilgai laukta Google failų saugojimo paslauga Google Drive. Tiesa ne visiems, asmeniškai gavau pranešimą, kad "Jūsų „Google“ diskas dar neparengtas", vadinasi teks palaukti. Bet informacijos apie tai jau yra Internete. Jei trumpai - Google duoda nemokamai 5 Gb vietos (arba 25 Gb už papildomą 2.50 USD/mėn. mokestį) ir iš esmės tai gerokai patobulintas Google Docs, kitais žodžiais paslauga daugiau orientuota į debesies paslaugas, o ne į tai kad turėti saugyklą, kaip kad pvz. Dropbox.


Firefox 12

Štai taip nelauktai atsinaujono Firefox naršyklė iki 12 versijos. Iš naujovių - atnaujinimas nuo šiol bus panašus kaip Chrome, t.y. naršyklė tai darys pati. Naują versiją rasite čia.