qBittorrent 3.3.14

Nebloga alternatyva, jeigu µTorrent pabodo (dėl reklamų ir pan.).

qBittorrent 32-bit (windows)

qBittorrent 64-bit (Windows)

qBittorrent kitom OS platformom


Microsoft išleido pataisymą Windows XP

Microsoft išleido pataisymą senoms Windows versijoms, tai atlikta dėl labai svarbios priežasties, WannaCrypt viruso. Todėl jei dar naudojatės Windows XP, Windows Vista, Windows 2003, Windows 2008 arba Windows 8 būtinai dėl šventos ramybės atsisiųskite KB4012598 pataisymą. Kitos Windows versijos Windows 7 ar Windows 10 atnaujinimą jau gavo automatiškai.


Juodi stačiakampiai Chrome naršyklėje

Jei kas periodiškai pradėjo matyti juodus stačiakampius naršant su Chrome, pabandykite tai: chrome://flags/#disable-slimming-paint , gal padės.


Nauji Google bookmark'ai

Kadangi Google eilinį kartą kažką nusimodernizavo su savo bookmark'ais (nėr rūšiavimo pvz., WTF???) tai teko atstatyti atgal Chrome naršyklėje, instrukcija paprasta:

1. Adresų eilutėje vedam: chrome://flags spaudžiam Enter.
2. Ieškome ‘Enable Enhanced Bookmarks’.
3. Pakeičiame meniu į Disabled.
4. Perkrauname Google Chrome.

Vualia, viskas kaip senais gerais laikais :).


Microsoft sukūrė MS-DOS Mobile

Microsoft sukūrė MS DOS ir mobiliems įrenginiams, na pagaliau. :)


Krita grafinis redaktorius

Dar viena nemokama Adobe Photoshop alternatyva, žmonės kalba viena iš rimčiausių. Paskutinę versiją rasite Krita gamintojo tinklapyje, yra tiek 32bit tiek 64bit Windows versijos, o taip pat ir kitoms operacinėms sistemoms - Linux, Mac.


Euro ženklas klaviatūroje

Kadangi daugelyje kompiuterio klaviatūrų nėra Euro simbolio, o su juo dabar teks dažnai susidurti galima pasinaudoti šia seka - nuspauskite Alt klavišą ir jį laikydami surinkite '0128' atleiskite po to Alt ir vualia. :)

Štai taip - € .


Microsoft priims Bitcoin atsiskaitymams

Microsoft pradės priiminėti virtualią Bitcoin valiutą atsiskaitymui už savo prekes. Tiesa kol kas tik JAV ir su kai kuriais apribojimais.


Chrome 64bit

Google pristatė pirmą savo naršyklės Chrome 64bit versiją. Naujieną rasite ten.


VLC for Windows 8

Atsirado pirmoji vaizdo grotuvo VLC beta versija skirta Windows 8 OS, t.y. dirbanti Metro aplinkoje. Daugiau apie tai rasite čia.