Google ir naujos programos

Kategorija: Internet


Google eilinį kartą pristato naujas paslaugas , bei programas. Pirmoji - tai Google Desktop 4 beta versija. Iš naujovių galima paminėti media failų tieioginį paleidimą, bei integraciją su Google Calendar paslauga, kuomet vartotojas iš karto matys reikalingas datas šoniniuose languose (pvz. gimtadienius arba planuojamas užduotis).

Google Notebook - programa kuri bus pristatyta sekančią savaitę. Ši programa "saugos" paieškos rezultatus, kuriuos bus galima apdoroti ir analizuoti vėliau.

Google Trends matyt bus daugiau skirta reklamos specialistams, nes ji rinks ir analizuos, kokiame regione, kokioje salyje, kokia kalba buvo gauti įvairūs paieškos rezultatai.

Na ir nauja paslauga Google Co-op, kuri leis dalintis registruotiems vartotojams paieškos rezultatais (įdomūs puslapiai, ieškoma ir dominanti informacija). Ši informacija bus rodoma surinkus reikiamą paieškos žodį ir parodžius gautus rezultatus. Kitais žodžiais leis dalintis įdomia informacija tarp Google vartotojų.

Man įdomu, kiek dar reikės pridėti papildomų programų ir paslaugų, kad Google pagaliau išleistų savo operacinę sistemą, tarkim kokią Google OS? :)

Panašios naujienos:

 • Google Hot Trends
 • Google susitarė su AOL
 • Google Base
 • Google Drive
 • Autorius: mormo (2006-gegužės-12 14:23)


  Prisijungė: 5.12.2005
  Komentarų: 48
  taigi sake kad google kuria savo OS, bet tik savo darbuotojam, naudoti imones viduje smile

  Autorius: amenox (2006-gegužės-12 15:26)


  Prisijungė: 5.12.2005
  Komentarų: 835
  Tai reiskias tik laiko klausimas kada ji pasirodys public :).

  Autorius: TadaZzZ (2006-gegužės-15 14:32)


  Prisijungė: --
  Komentarų: 0
  Goobuntu :D

  Informacija


  Lankytojai, esantys Guests grupėje, negali palikti komentarų šiai naujienai.